Адміністративною колегією Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України ВНЕСЕНО рекомендації «Економ-Таксі»

16.05.2017 06:43:26

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України за результатами дослідження ринку рекламних послуг та послуг таксі в межах Херсонської області встановлено, що на сайті ekonom-taxi.com.ua перевізником (ФОП Литвиненко Ю.В) було розміщено неповну інформацію щодо умов Дисконтної програми та програми лояльності, яку пропонувала служба «Економ-Таксі», що може вплинути на наміри клієнтів щодо придбання послуг з перевезення на таксі саме у даного перевізника.                                                                                                         

Такі дії ФОП Литвиненка Ю.В. містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтєю 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.                                                                                                             

У зв’язку з вищезазначеним, адміністративною колегією Відділення ФОП Литвиненку Ю.В. внесено обов’язкові для виконання рекомендації вжити заходів щодо усунення дій, які мають ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, та утримуватися від вчинення таких дій в подальшому.

Херсонське обласне відділення
Антимонопольного комітету України
м. Херсон 73000, пр. Ушакова, 47

тел./факс: 31-60-29, 49-82-01

 e-mail: [email protected]

Корисні посилання