Адмінпослуги у комфортних умовах: у Нижніх Сірогозах реконструйовано приміщення ЦНАПу

12.11.2021 12:22:54
Адмінпослуги у комфортних умовах: у Нижніх Сірогозах реконструйовано приміщення ЦНАПу

Справжній європейський центр. Так характеризує роботу ЦНАПу у Нижніх Сірогозах Алевтина Голтаєва. Жінка очолює центр надання адміністративних послуг з жовтня 2020 року, та ділиться, що працюють завжди  для людей та постійно розширюють перелік адмінпослуг. 
Наразі у приміщенні ЦНАПу здійснено капітальний ремонт, придбано нові меблі та комп’ютерне обладнання. 

З оновленням приміщення ЦНАПу місцеву громаду привітав голова облдержадміністрації Геннадій Лагута, який у рамках робочої поїздки до районів області відвідав смт Нижні Сірогози.

«Для нас головне, щоб жителі області могли отримувати адміністративні послуги у комфортних умовах. Я дякую місцевій владі за співпрацю! Завдяки злагодженій роботі вдалося створити сучасний, європейський центр для людей», - наголосив очільник області Геннадій Лагута.
 У ЦНАПі працюють 10 осіб, які надають близько 250 видів адміністративних послуг. Окрім цього, найближчим часом місцеві жителі зможуть отримати  у центрі адмінпослуг ID-паспорт або закордонний паспорт. 

 Також жителі віддалених населених пунктів громади можуть отримати адмінпослуги вдома під час виїзного прийому адміністратора, за допомогою мобільного кейсу, закупленого в рамках співпраці Херсонської ОДА із ПРООН.

  

  

 Корисні посилання