Адміністрація Каланчацького району привітала дітей зі святом

20.12.2014 01:42:00

У день Святого Миколая до Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області» завітали гості – голова райдержадміністрації Іван Гончарський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Дудник та керівник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Хребір, щоб привітати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей

У день Святого Миколая до Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області» завітали гості – голова райдержадміністрації Іван Гончарський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Дудник та керівник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Хребір, щоб привітати дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей (всього було 62 дитини) з цим казковим, завжди очікуваним святом. 
Вітаючи дітей зі святом, очільник району побажав, насамперед, здоров’я, гарного святкового настрою, здійснення мрій, успіхів у навчанні та подальшому житті. 
З нагоди дня Святого Миколая дітлахам вручили солодкі подарунки.
В цей же день відбувся і фестиваль-конкурс дитячої творчості «Моя маленька Батьківщина». Участь у фестивалі взяли діти з 10 загальноосвітніх шкіл району, віком від 6 до 17 років (всього було 102 дитини), які змагалися у таких номінаціях: хореографічне мистецтво, вокальне мистецтво, художнє читання, музичне виконання. На завершення конкурсу усі діти отримали грамоти відділу освіти райдержадміністрації та призи.
Без уваги не лишилися діти, котрі перебували на лікуванні в Каланчацькій центральній районній лікарні. Адже не можна лишати хворих дітей без свята, бо діти – це наше майбутнє, майбутнє Української Нації! Святий Миколай повинен завітати до всіх діток, особливо якщо вони захворіли чи нещодавно народились. 
Свято має бути в кожної дитини, тому завітати до цих діток в такий чарівний день – обов’язок Івана Гончарського, Миколи Котелевича, Олени Хребір та Світлани Дудник, які від щирого серця побажали їм якнайшвидшого одужання, щоб вони скоріш повернулися до рідних домівок, міцного здоров’я, адже коли здорові наші діти – щасливі й ми, здійснення усіх-усіх мрій, які дітки загадали Святому Миколаю, та вручили їм новорічні солодкі подарунки.

Корисні посилання