Вакансії

УВАГА! Оголошено добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - заступника директора Департаменту розвитку територій – начальника управління будівництва, розвитку територій та фінансового забезпечення(категорія «Б»)
Результати добору з призначення на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - заступника директора Департаменту – начальника управління молоді та спорту Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА (категорія «Б»)
УВАГА!!!  ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - начальника управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації (категорія «Б»)
УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації (категорія «Б»)
УВАГА!!! ​​​​​​​ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - директора Департаменту розвитку економіки Херсонської ОДА (категорія «Б»)
УВАГА!!!  ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - заступника начальника відділу загального правового забезпечення та юридичної експертизи юридичного управління Херсонської ОДА (категорія «Б»)
УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - директора Департаменту соціального розвитку Херсонської обласної державної адміністрації (категорія «Б»)
УВАГА!!!  ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - директора Департаменту розвитку територій Херсонської обласної державної адміністрації (категорія «Б»)
УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби служби на період дії карантину - заступника директора Департаменту – начальника управління молоді та спорту Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА (категорія «Б»)
УВАГА!!!  ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації (категорія «Б»)
УВАГА!!!  ОГОЛОШЕНО про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину - директора Департаменту соціального розвитку Херсонської обласної державної адміністрації (категорія «Б»)
Оголошення про добір на вакантну посаду державної служби на період дії карантину -  директора Департаменту розвитку територій Херсонської обласної державної адміністрації  (категорія «Б»)

Результати добору з призначення на вакантні посади державної служби до Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА

21.07.2020 10:48:31

Відповідно Закону України від 13 квітня 2020 року № 553-ІХ «Про внесення змін до Закону Укра..

Корисні посилання