Адміністративна колегія обласного територіального відділення АМКУ рекомендувала суб’єктам господарювання утриматись від необґрунтованого підвищення цін на продовольчі товари

11.06.2015 12:22:09
Адміністративна колегія обласного територіального відділення АМКУ рекомендувала суб’єктам господарювання утриматись від необґрунтованого підвищення цін  на продовольчі товари

З метою запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції Херсонське обласне територіальне відділення АМКУ надало обов’язкові для розгляду рекомендації 5 суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на ринку роздрібної торгівлі продовольчими товарами у межах Високопільського району Херсонської області.

Відділення рекомендувало цим суб’єктам господарювання вжити заходів щодо усунення причин та умов вчинення дій, що можуть спричинити необґрунтоване підвищення цін на продовольчі товари та містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про результати розгляду зазначених рекомендацій суб’єкти господарювання повинні повідомити Відділення у десятиденний строк з дня їх отримання.

У разі невиконання цих рекомендацій Відділенням будуть вжиті відповідні заходи реагування в установленому чинним законодавством порядку.

Наразі Відділенням продовжується дослідження зазначених питань щодо суб’єктів господарювання, які діють в інших районах Херсонської області.

Корисні посилання