Афганці Білозерського району віддадуть надану їм матеріальну допомогу на потреби військовим

05.12.2014 20:23:00

05 грудня 2014 року з нагоди Дня Збройних Сил України в Білозерській райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з активом районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

05 грудня 2014 року з нагоди Дня Збройних Сил України в Білозерській райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з активом районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Присутніх зі святом привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Яковенко та голова районної ради Андрій Донець, які відзначили, що мужність та героїзм, відвага та слава – це саме ті принципи, на яких базується багатовікова історія нашого війська. Ці якості, сьогодні, демонструють в зоні АТО кращі сини та дочки України. У цьому залі знаходяться чоловіки, які віддали частину свого життя, частину свого здоров’я службі у Збройних Силах, з честю виконували свій інтернаціональний військовий обов’язок в республіці Афганістан.
Військовий комісар Білозерського району Олег Козлов зазначив, що близько 500 жителів району сьогодні мобілізовано до Збройних Сил України та з честю виконують свій військовий обов’язок. І від всіх військових пообіцяв, що зроблять все, щоб зберегти територіальну цілісність та незалежність України.
Пам’ять загиблих земляків в АТО – Андрія Тихолоза, Андрія Шульги, Дениса Кози, Максима Жекова вшанували хвилиною мовчання.
За сприяння районної організації Товариства Червоного Хреста 6 учасникам бойових дій в Афганістані, які мають інвалідність вручено матеріальну допомогу на лікування по 1 тис. грн кожному. Після вручення матеріальної допомоги присутні воїни-інтернаціоналісти виказали наміри направити ці кошти на допомогу нашим військовим.  

Корисні посилання