Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує забезпечувати населення області засобами індивідуального захисту 24.11.2020 року

09.12.2020 08:50:03

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2,  на сьогодні на території України діють карантинні обмеження.

Рівень захворюваності на COVID-19 в Херсонській області перейшов нову епідемічну позначку більше 300 випадків за добу.  Інфікованих  стрімко більшає, засобів індивідуального заходу стрімко меншає.

І поки науковці наполегливо працюють над пришвидшеним випуском вакцини, найефективнішим захистом від інфекції залишається дотримання протиепідемічних заходів, в тому числі носіння масок.

Для запобігання поширення інфекції, усім рекомендується носити засоби захисту особливо у громадських місцях і закритих приміщеннях. Це пов’язано з тим, щоб інфекція не поширювалася її носіями, які не знають про те, що інфіковані або свідомо це ігнорують.

Завдяки підтримці Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), продовжено проект щодо забезпечення населення області засобами індивідуального захисту, а саме придбано матеріали (тканина, нитки, резинка) на виготовлення масок багаторазового використання.

В подальшому, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, пошиті маски  будуть надані незахищеним верствам населення, багатодітним родинам, дітям з вадами розвитку, дитячим будинкам сімейного типу, інвалідам м. Херсона та Херсонської області.

Корисні посилання