Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує забезпечувати населення області засобами індивідуального захисту 27.11.2020 року (Новокаховська ОТГ)

09.12.2020 09:05:43
Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує забезпечувати населення області засобами індивідуального захисту 27.11.2020 року (Новокаховська ОТГ)

В Херсонській області продовжує зростати кількість хворих на COVID-19. Метою запровадження в країні карантинних обмежень є сповільнення розповсюдження коронавірусної хвороби, зменшення навантаження на медичну систему, збереження здоров’я та життя громадян.

З 21 листопада вступив в силу закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню COVID-19 (№ 3891). За перебування в громадських будівлях, транспорті під час дії карантину без респіраторів або масок, що закривають ніс і рот, загрожує штраф.

Для багатьох громадян придбання масок - це додаткові витрати, які можуть вплинути на їх фінансове становище. Але кожна людина повинна бути захищеним від коронавируса і мати можливість дотримуватися правил карантину, незалежно від свого доходу.

Завдяки Агенству США з міжнародного розвитку (USAID), в результаті продовження проекту щодо забезпечення населення області засобами індивідуального захисту, а саме масками багаторазового використання, в такий нелегкий для області період, представники Новокаховської ОТГ отримали матеріали для виготовлення масок багаторазового використання.

Першу партію пошитих масок уже передано до одиноких людей похилого віку Новокаховського району.

Корисні посилання