Аграрії Скадовщини змагаються за кращий врожай 2013 року

20.06.2013 16:10:00

У Скадовському районі оголошено трудове суперництво серед господарств за досягнення найвищих показників у вирощуванні ранніх зернових врожаю 2013 року, а також серед комбайнових екіпажів на збиранні ранніх зернових

У Скадовському районі оголошено трудове суперництво серед господарств за досягнення найвищих показників у вирощуванні ранніх зернових врожаю 2013 року, а також серед комбайнових екіпажів на збиранні ранніх зернових.
Так, встановлено три призових місця, які будуть розподілені між господарствами, які досягли найвищої врожайності зернових. Їх володарів очікують почесні грамоти голови районної державної адміністрації, голови районної ради, а також матеріальна винагорода: 1200 грн за перше місце, 900 грн за друге місце і 600 грн за третє місце. Подібним чином будуть відзначені й екіпажі комбайнових агрегатів.
Вручення нагород має відбутись у самій урочистій обстановці, а саме під час святкування 90-річчя з дня заснування Скадовського району. Більше того: переможці змагання будуть винесені на Дошку пошани, яка буде створена на сторінках районної газети.

Корисні посилання