Активізуємо зусилля на проведення 6-ої хвилі мобілізації у Скадовському районі

24.07.2015 14:15:46
Активізуємо зусилля на проведення 6-ої хвилі мобілізації у Скадовському районі

23 липня 2015 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Розумного відбулась нарада з питань забезпечення виконання плану призову шостої черги мобілізації на території Скадовського району.

 

Участь у нараді взяли заступник військового комісара-начальник мобілізаційного відділення Валерій Власиневич, голови місцевих рад та відповідальні особи за військовий облік на території рад.

Заступник військового комісара майор Валерій Власиневич інформував, що за підсумками проведення п’ятої хвилі мобілізації Скадовський район знаходився на 6-му місці в Херсонській області. Аналіз виконання завдань селищної та сільських рад показав, що з завданнями по призову по мобілізації краще на сьогоднішній день впорались Радгоспненська, Улянівська та Новомиколаївська сільські ради. У свою чергу не в повному обсязі виконують завдання Таврійська, Тарасівська, Красненська, Володимирська, Антонівська сільські та Лазурненська селищна ради.

«Завдання шостої хвилі мобілізації – забезпечення своєчасної заміни військовослужбовців, які були призвані в 2014 році. Але, нажаль, виконання плану призову на шосту хвилю мобілізації йде дуже важко. Тому районною державною адміністрацією було прийнято рішення про створення пунктів збору сільських рад на території району, що дасть змогу підвищити результативність проведення мобілізації, забезпечити документальне оформлення наданих відстрочок, підготувати відповідні документи для впливу на тих осіб, які ухиляються від мобілізації. Для забезпечення виконання цього рішення Головою районної державної адміністрації видано розпорядження від 24 червня 2015 року № 260 «Про забезпечення виконання шостої черги мобілізації на території Скадовського району», – зазначив Анатолій Розумний.

Однією з проблем нинішньої мобілізації є питання вручення повісток на проходження медичного огляду, адже у більшості населення склався стереотип, що одразу по врученні повістки військовозобов’язаного відправлять на передову. Але мова йде про оповіщення для проходження медогляду, уточнення облікових даних, підстав для можливого надання відстрочки і тільки після цього приймається рішення щодо призову. Всі призвані направляються до навчальних центрів, де з ними проводиться відповідна підготовка. Плітки про «гарматне м’ясо», про те, що ненавчених направляють одразу в зону АТО є ворожою пропагандою, кінцева мета якої зниження здатності України захищати свій суверенітет, цілісність та недоторканість не тільки від зовнішнього агресора, але навіть від купки озброєних бандитів, як це сталось на Донбасі. І тому запитання до кожного громадянина Скадовського району: «Чи хочеш ти у себе вдома бачити кадировців, казаків, озброєних бандюків, які живуть по бандитським «понятіям» чи ти хочеш жити в правовій державі?».

Проведення мобілізації – спільне завдання органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, які, зокрема, несуть відповідальність за своєчасне оповіщення і прибуття громадян до військового комісаріату.

Корисні посилання