Активний діалог між податківцями та бізнесменами

25.05.2016 13:25:47
Активний діалог між податківцями та бізнесменами

З початку 2016 року посадові особи Херсонської ОДПІ провели 41 особистий прийом громадян. На таких прийомах у податківців херсонці піднімали питання щодо укладення договорів про визнання електронних документів, реєстрації та обліку  платників податків, нарахування штрафних санкцій, погашення заборгованості, спадщини тощо.

Зазначимо, що особистий прийом регламентується Законом України „Про звернення громадян”. Відтак, відповідно до ст. 22 вказаного Закону, керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян зобов’язані проводити особистий прийом громадян.

Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години, у зручний для громадян час, за місцем їх роботи і проживання. Графіки прийому доводяться до відома громадян.

Графік прийому херсонців посадовцями Херсонської ОДПІ розміщений у Центрі обслуговування платників та на сайті Територіальних органів ДФС у Херсонській області за посиланням http://kherson.sfs.gov.ua/data/files/154446.pdf. Дізнатися детальну інформацію та записатися на прийом до керівництва Херсонської ОДПІ можна за телефоном 32-74-21.

Корисні посилання