Актуальні питання розглянуті на засіданні колегії

26.04.2018 07:21:35
Актуальні питання розглянуті на засіданні колегії

Сьогодні, 25 квітня, під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  районних установ, організацій, сільських голів, представників об’єднаних територіальних громад та місцевої преси.

На засідання колегії розглянуті питання, передбачені порядком денним, а саме: про підсумки проходження опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2017 /18 року та визначення основних завдань для роботи господарського комплексу району в наступному опалювальному сезоні 2018 - 2019 року; про підсумки виконання  програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за І квартал 2018 року та про стан призначення  та надання пільг окремим категоріям громадян району в 2018 році згідно з чинним законодавством.

Питання про роботу по виконанню в районі актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної, районної державних адміністрацій та стан виконавської дисципліни за підсумками І кварталу 2018 року та стан виконання програми створення страхового фонду документації району на 2015 – 2020 роки розглянуто протокольно.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Окрім цього порядком денним засідання передбачалося інформація в.о. головного лікаря ЦРЛ про хід виконання заходів щодо реформування Каховської центральної районної лікарні та виплату заробітної плати працівникам медичної установи. Оскільки керівництвом лікарні матеріали попередньо не були надані до райдержадміністрації і взагалі Дмитро Куриляк не з’явився на колегію голова райдержадміністрації Валерій Салтиков особисто надав роз’яснення статей Закону України «Про захист персональних даних» та «Про доступ до публічної інформації» на які спирається керівництво лікарні не надаючи зарплатні відомості що стало причиною не виплати заробітної плати працівникам лікарні.

За словами Валерія Миколайовича згідно чинного законодавства запитувана інформація не належить до інформації з обмеженим доступом оскільки стосується розпорядження бюджетними коштами і не задає шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину. Також було зазначено і на  вживаних діях районної влади в напрямку усунення конфлікту та запропонував звернутися до районної ради з рекомендаціями вжиття заходів дисциплінарної відповідальності з боку роботодавця щодо керівництва лікарні

Корисні посилання