Андрій Балонь привітав випускників Херсонського вищого училища фізичної культури

27.06.2018 13:18:25
Андрій Балонь привітав випускників Херсонського вищого училища фізичної культури

Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради - це самобутня країна спортсменів. Це той світ, у якому вони живуть, тренуються, навчаються у найяскравіший період свого життя.

І сьогодні, 27 червня,  у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М. Куліша відбулося урочисте свято – черговий випуск спортсменів.

На таку урочисту подію щорічно збирається велика кількість людей - це батьки та рідні випускників, колектив училища, запрошені гості. Гостинно було і в цей день!

Зі словами привітання до випускників звернувся заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

«Сьогодні завершився черговий період у вашому житті. За час навчання в училищі з тренерами та педагогами у вас склалися певні відносини – це роки праці, роки переживання. Є здобутки та напрацювання. Попереду цікавий період у житті. Для вас – шановні випускники - відкриваються двері у доросле життя. Бажаю вам, щоб ви чітко знали свою мету і докладали зусиль для її досягнення», - наголосив Андрій Балонь та вручив відзнаки кращим спортсменам.

Так, за старанність у навчанні, високі спортивні досягнення та популяризацію здорового способу життя Подякою голови обласної державної адміністрації нагороджено:

Аістов

Антон Андрійович

-

студент ІІ курсу Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради

Лисенко

Софія Дмитрівна

-

студентка ІІ курсу Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради

Мінєєва

Ірина Олегівна

 

-

студентка ІІ курсу Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради

 

 Корисні посилання