Андрій Гордєєв: «Через гру у футбол, хлопці демонструють свою позицію, що Крим - це Україна»

10.03.2019 15:19:30
Андрій Гордєєв: «Через гру у футбол, хлопці демонструють свою позицію, що Крим - це Україна»

10 березня на стадіоні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Освіта» відбулося урочисте відкриття ІІІ Традиційного турніру з футболу «Відкритий кубок Федерації футболу АР Крим 2019».

Привітати учасників турніру завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Цей спортивний захід дуже важливий, адже не лише популяризує здоровий спосіб життя, а є одним із шляхів деокупації Криму. Через гру у футбол, хлопці демонструють свою позицію, що Крим - це Україна. Ніхто не визнає Крим у складі країни-агресора. Саме тому всі підтримують та посилюють санкції проти Росії. Впевнений, що незабаром півострів повернеться в лоно України. Хлопці, баджаю вам вдалої гри та перемог», - звернувся до присутніх очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Крім того, під час заходу він нагородив призерів чемпіонату Херсонської області 2018 року: «Таврія» Новотроїцьке та «Дружба» Новомиколаївка.

Нагадаємо, що турнір стартував на Херсонщині 9 березня і триватиме до 16 березня включно. У ньому беруть учать такі команди:

Група «А»
«Таврія» Сімферополь
«Дружба» Новомиколаївка
«Кристал» Херсон
«Таврія» Новотроїцьке

Група «Б»
«Енергія» Нова Каховка
«Мир» Горностаївка
«Кронау» Високопілля
«Хлібороб» Нижні Торгаї

По завершені фінального матчу відбудеться офіційна церемонія нагородження переможців, призерів та закриття турніру.Корисні посилання