Андрій Гордєєв наголошує на важливості якісних автошляхів на Херсонщині

14.07.2018 06:32:38
Андрій Гордєєв наголошує на важливості якісних автошляхів на Херсонщині

13 липня на виїзній нараді Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яка відбулася у Херсоні, говорили і про фінансове забезпечення будівництва, ремонту та реконструкції автомобільних доріг Херсонської області.
 
Протяжність автошляхів загального користування державного значення по Херсонській області становить 1430 км. Відповідно до плану фінансування автомобільних доріг загального користування державного значення з різних джерел у 2018 році по Службі автомобільних доріг у Херсонській області передбачено 415,9 млн грн.
 
Для виконання затвердженого плану оголошено 19 процедур публічних закупівель. За результатами закупівель укладено 16 договорів, 3 договори буде укладено до кінця липня.
 
Про проблемні питання парламентарям доповів начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко. Він зазначив, що на Херсонщині є дефіцит коштів в сумі 42,6 млн грн. для завершення робіт на ділянці Т-04-03. Він утворився в результаті перерахунку вартості проектів у ціни 2018 року та перерозподілу коштів в межах затвердженого плану.
 


Також недостатньо планових коштів для забезпечення ремонту покриття проїзної частини у повному обсязі на ділянках доріг загального користування територіального значення, де на сьогодні ускладнено проїзд автотранспорту, а саме:
 
• Т-22-07 /Т-04-03/ - Високопілля – Велика – Олександрівка – Берислав у Високопільському та Великоолександрівському районах,
• Т-22-09 Велика – Лепетиха – Іванівна – Генічеськ у Генічеському та Іванівському районах. Дефіцит коштів – 40,0 млн грн.
 
Не забезпечено фінансуванням виконання робіт з влаштування поверхневої обробки ділянки автомобільної дороги Р-57 Олешки — Гола Пристань — Скадовськ, вартість робіт становить 9,4 млн грн.
 
Таким чином, для вирішення зазначених проблемних питань необхідно виділення додаткового фінансування в обсязі – 92,0 млн грн.
 
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв звернув увагу делегації на важливості якісних автошляхів в області: «Без хороших доріг нам дуже важко розвивати аграрний, промисловий та туристичний напрями, а також надавати якісні медичні послуги. Тому прошу звернути увагу Комітету Верховної Ради України з питань бюджету на це і посприяти виділенню фінансування на найближчий час».
 Корисні посилання