АНДРІЙ ГОРДЄЄВ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ НА 2018 РІК

28.03.2018 14:45:00
АНДРІЙ ГОРДЄЄВ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ НА 2018 РІК

Під час звіту голова обласної державної адміністрації А.Гордєєв поділився планами роботи на майбутнє. Серед пріоритетних напрямів розвитку Херсонщини визначено  налагодження системи зрошення.

 «У 2018 році площу поливних земель планується збільшити на 13 тис. га, зокрема в Генічеському, Чаплинському, Білозерському, Іванівському та Олешківському районах. З цією метою в обласному бюджеті на будівництво, реконструкцію інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем передбачено видатки в сумі 20 млн грн», – наголосив Андрій Гордєєв.

Наразі в області діють 11 сонячних і 4 вітрові електростанції загальною потужністю близько 148 МВт. У 2018 році на Херсонщині й надалі буде продовжено розвиток альтернативної енергетики.

«У поточному році сонячні електростанції буде побудовано в семи районах області: Білозерському, Голопристанському, Іванівському, Нововоронцовському, Олешківському, Чаплинському та Новотроїцькому. Їх загальна потужність становитиме близько 130 МВт. Разом з тим,  будівництво вітрових електростанцій розпочнеться в чотирьох районах: Білозерському, Генічеському, Новотроїцькому та Чаплинському (запланована загальна потужність – 205 МВт)», – запевнив Андрій Гордєєв.

По завершенні звіту Андрій Гордєєв подякував своїм заступникам,  працівникам обласної та районних державних адміністрацій за сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків. Також висловив вдячність за сприяння в роботі всім органам місцевого самоврядування, зокрема обласній раді та депутатським корпусам усіх рівнів, об’єднаним територіальним громадам, обласним службам, установам, підприємствам та організаціям, правоохоронним органам, захисникам державного кордону, громадським об’єднанням та всім небайдужим, адже досягнення області – це досягнення кожного з нас.

Окремо Андрій Гордєєв подякував за конструктивну роботу народним депутатам України, зокрема парламентарям від Херсонщини: Олександру Співаковському, Сергію Хланю, Миколі Паламарчуку, Федору Негою, Івану Віннику, та відзначив плідну співпрацю з Кабінетом Міністрів України й особисту підтримку Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Президента України Петра Порошенка у реалізації соціально-економічних та інфраструктурних проектів Херсонщини.Корисні посилання