Андрій Гордєєв відкрив освітньо-інвестиційний форум у Херсоні

22.02.2019 09:47:10
Андрій Гордєєв відкрив освітньо-інвестиційний форум у Херсоні

22 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв відкрив освітньо-інвестиційний форум «Формування людського капіталу Херсонщини: синергія влади, бізнесу та освіти», який проходить на базі Херсонського державного університету.

«В області на сьогодні діє потужна система професійної освіти, в якій останнім часом відбуваються зміни: створення медичного факультету на базі Херсонського державного університету, відкриття архітектурного факультету у Херсонському державному аграрному університеті. Наша задача полягає в тому, щоб наші діти максимально залишалися в регіоні, адже за молоддю майбутнє та розвиток нашої Херсонщини. Так, ми нікому не можемо заборонити їхати на навчання у інші міста або країни, але ми, як управлінці в сфері освіти, маємо всі можливості створювати найкращі умови для дітей, щоб вони планували своє майбутнє у Херсонській області. Виховувати дітей - наш святий обов’язок!», - наголосив Андрій Гордєєв.

Також він зупинився на тому, що сьогодні у регіоні є кадровий дефіцит, не вистачає лікарів та вчителів. Саме тому було розроблено обласну програму щодо збереження людського капіталу. За нею сплачуємо навчання для дітей, які потім будуть працювати в Херсонській області.

«Коли ми тільки починали впровадження програми, то відтік молоді з області був 75%. Наразі цей показник знизився і становить 69%», - розповів Андрій Анатолійович.

Наприкінці свого виступу очільник області звернувся до присутніх вчителів, парламентарів та представників бізнесу з проханням: «Давайте робити так, щоб наша молодь захотіла навчатися та жити на Херсонщині. Долучайтеся до обговорення та створення плану дій, адже разом ми зможемо все».Корисні посилання