Андрій Гордєєв зустрівся з китайськими інвесторами

04.09.2017 11:01:20
Андрій Гордєєв зустрівся з китайськими інвесторами

2 вересня у залі засідань Херсонської облдержадміністрації очільник області спільно з китайською делегацією обговорив можливості проектування та будівництва сміттєпереробних заводів у Херсонській області, а також огляд майданчиків під будівництво.

До складу делегації з Китаю увійшли представники компаній «China Western Power Industrial Co., Ltd» та «Green Bond (HK) Investment Co., Ltd», які прибули у супроводі в.о. заступника голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Андрія Дубаса.

У ході діалогу китайська сторона презентувала проект будівництва сміттєпереробного заводу у місті Олешки, який буде утилізувати сміття без попереднього сортування. Технології, які використовують «China Western Power Industrial Co., Ltd» та «Green Bond (HK) Investment Co., Ltd» на сьогоднішній день відповідають директиві Європейського Союзу. Сам завод складатиметься з 2 турбін для спалювання твердих відходів, потужність кожної складає 300 тон/добу. Тобто за одну добу можливо переробити 600 тон сміття.

«Цих інвесторів супроводжує посольство Китаю, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа. За нами залишається зробити так, щоб міські голови надали можливості будувати такі підприємства, щоб вони долучалися і швидко працювали спільно з депутатськими корпусами. Ми зі своєї сторони зробимо все, щоб інвестиція супроводжувалася швидко та безбар’єрно. Наша задача - зробити все так, щоб в цьому, перш за все, була зацікавлена громада»,- розповів очільник області Андрій Гордєєв.

Також очільник Херсонщини додав, що делегація китайських інвесторів має відвідати наступні населені пункти: Нову Каховку, Каховку, Берислав, Херсон, Олешки, Музиківка, Посад-Покровський, для того, щоб обрати ділянку під будівництво сміттєпереробного заводу.

«Я приємно вражений поїздкою та радісному, доброзичливому ставленню губернатора Херсонщини. Побачивши околиці міста, я самостійно переконався про великий потенціал для спільної співпраці. Ми віддали перевагу проектам Херсонщини, адже вони є одними з найкращих серед запропонованих», - зазначив віце-президент компанії «China Western Power Industrial Co., Ltd» Лю Люкван.

Сторони визначилися, що продовжать співпрацю, а саме підпишуть угоду у рамках Міжнародного форуму «Таврійські горизонти» (29-30 вересня, м. Нова Каховка).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Корисні посилання