Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»

21.05.2018 11:35:04
Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»

21 травня у Херсонському державному університеті відбулась презентація матеріалів "Україна-НАТО. Формула безпеки", присвячених співпраці між Україною та організацією Північно-Атлантичного договору. Виставка створена за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Українського кризового медіа центру, і присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом.
Серед учасників церемонії відкриття були голова Херсонської обласної державної адміністрації  Андрій Гордєєв, заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте, командир навчального полку Збройних Сил Литовської Республіки Алексеюс Гейжевскіс, заступник аташе з питань оборони Литовської Республіки Міндаугас Бабонас.


 «Херсон - 10 місто, куди ми привозимо виставку. Головним нашим мотивом є пошук можливостей донесення різнопланової інформації. За допомогою стендів ми показуємо, що НАТО - це не тільки військова складова, а й складова вирішення проблем, які стоять перед людством: і боротьба з тероризмом, вирішення конфліктних питань, а також управління й менеджмент, створення нових можливостей для молоді», - звернувся до присутніх заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.


 «Ми сьогодні маємо розуміти, що таке НАТО. Дана експозиція розповідає про міфи, які нам нав’язують для того, щоб ми не могли відрізнити правду від брехні; щоб наші уявлення про Організацію Північноатлантичного договору були хибними. Символічно, що виставка проходить в університеті. Сьогодні молодь повинна зробити для себе висновки, адже від нового покоління залежить майбутнє нашої держави», - голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.
Презентацію матеріалів "Україна-НАТО. Формула безпеки" здійснила заступниця директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємініте. Вона зазначила, що ця виставка є освітнім та інформаційним проектом, який розповідає не лише про НАТО, а й про ширший контекст світової безпеки. Тут можна побачити реальні факти співпраці України і Альянсу та дізнатися про цінності Альянсу.
Після відкриття виставки студенти університету відвідали лекцію на тему: «Історія та сучасність: від Війська Литовського до Збройних Сил Литви».Корисні посилання