Андрій Граділь: на Херсонщині регіональні програми мають реалізовуватися ефективно

14.01.2022 14:40:51
Андрій Граділь: на Херсонщині регіональні програми мають реалізовуватися ефективно

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Андрій Граділь провів нараду, під час якої порушили питання реалізації на Херсонщині регіональних програм.

«За дорученням очільника області Геннадія Лагути, ми переглядаємо регіональні програми, аби зробити їх реалізацію максимально ефективною. Тому сьогодні ми проводимо це підготовче засідання аби якнайшвидше внести необхідні зміни», – зазначив Андрій Граділь.

Участь в засіданні взяли голова обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на  селі Олександр Пронін, заступниця директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олена Гулько та заступниця директора Департаменту розвитку економіки облдержадміністрації Ірина Пшенична.

Зокрема, на сьогоднішній нараді розглянули чотири регіональні програми, які реалізуються на Херсонщині. Це:

  • програма розвитку житлового будівництва у Херсонській області на 2019 – 2022 роки;
  • програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 – 2027 роки;
  • обласна програма «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2024 роки;
  • обласна цільова програма розвитку харчової та переробної галузі Херсонської області на 2020 – 2025 роки.

Ці програми покликані допомогти жителям Херсонщини в придбанні та будівництві житла, оплаті за навчання у вишах, а також підтримати місцевих виробників крафтової продукції.

Присутні на нараді звернули увагу, що необхідно оновити програму розвитку житлового будівництва у Херсонській області, адже вона діє до 2022 року. Планується розробити нову програму на 2023 – 2027 роки.

Підбиваючи підсумки Андрій Граділь підкреслив, що надалі ці програми будуть переглянуті відповідними структурними підрозділами облдержадміністрації, аби в разі необхідності внести до них зміни, націлені на покращення ефективності їх реалізації.Корисні посилання