Андрій Путілов: Прикордонна зона буде мати європейський вигляд

03.10.2014 19:00:00

На Раді оборони було поставлено завдання разом із обласною державною адміністрацією, районними адміністраціями, управлінням містобудування та архітектури, прикордонниками і митниками розробити проектну документацію щодо облаштування 3-5 кілометрової зони на адміністративному кордоні з Кримським півостровом

«Всі питання, які ми розглядаємо на засіданнях Ради оборони Херсонської області мають десь оборонний характер, а десь економічний», – зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов під час вчорашньої робочої поїздки до Скадовського району.
Також він повідомив про те, що на Раді оборони було поставлено завдання разом із обласною державною адміністрацією, районними адміністраціями, управлінням містобудування та архітектури, прикордонниками і митниками розробити проектну документацію щодо облаштування 3-5 кілометрової зони на адміністративному кордоні з Кримським півостровом.
«Пригранична зона повинна мати європейський вигляд. Тут має бути відповідне освітлення, зони відпочинку, санітарні зони, впорядкований рух транспорту, інформаційні стенди щодо правил перетину адміністративного кордону, – наголосив Андрій Путілов та додав, що появлення повноцінної митниці має сприяти зростанню економіки прикордонних районів, бо тягне за собою розвиток інфраструктури та сфери послуг. Тож владі треба співпрацювати з підприємцями, надавати їм підтримку та допомагати у оформленні погоджувальних документів. Зі свого боку підприємці мають прозоро працювати, сплачувати податки, офіційно працевлаштовувати громадян».

Корисні посилання