Андрій Путілов запропонує бізнесменам області «зелену вулицю»

19.09.2014 19:40:00

«Я проведу зустріч із представниками великого і середнього бізнесу та запропоную їм «зелену вулицю», так сказати протягну руку допомоги бізнесу Херсонської області», – сказав голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов

«Я проведу зустріч із представниками великого і середнього бізнесу та запропоную їм «зелену вулицю», так сказати протягну руку допомоги бізнесу Херсонської області», – сказав голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов учора, 18 вересня 2014 року, під час робочої поїздки до Каланчацького району. 
У відповідь, очільник області хоче від бізнесу допомоги. Так, як у державному та обласному бюджетах недостатньо коштів для армії, то Андрій Путілов звертається до підприємств області із проханням допомогти відновити обороноздатність Української держави. 
Разом з тим, голова облдержадміністрації поставив чиновників та представників силових органів перед фактом – ніякої корупції, ніякого хабарництва та здирництва. Прозорість у всіх процесах та державних справах.
«Якщо ж будуть виявлені якісь факти корупції, то вони випалюватимуться розпеченим залізом», – наголосив Андрій Путілов та закликав херсонців не боятися і повідомляти про них по цілодобовій телефонній «гарячій» лінії, яка запрацює з 1 жовтня.


Корисні посилання