Андрій Путілов візьме участь у заняттях з вогневої підготовки

03.10.2014 22:47:00

«Цієї суботи я особисто візьму участь у заняттях з вогневої підготовки. І разом із усіма стрілятиму із автоматів та братиму участь у тактичних заходах. Сьогодні кожен повинен вміти в разі необхідності обороняти свою Батьківщину», – сказав Андрій Путілов

«Цієї суботи я особисто візьму участь у заняттях з вогневої підготовки. І разом із усіма стрілятиму із автоматів та братиму участь у тактичних заходах. Сьогодні кожен повинен вміти в разі необхідності обороняти свою Батьківщину», – сказав Андрій Путілов.
Як відзначив очільник області, такі навчання, в тому числі і для голів райдержадміністрацій, необхідні для того, щоб вони на собі відчули солдатське життя та з розумінням і відповідальністю забезпечували свої роти і загони територіальної оборони усім необхідним.
«До того ж, такі навчання об’єднують та піднімають патріотичний дух. Це показник того, що всі керівники області єдині у своєму бажанні дати відсіч будь-якій можливій агресії зі сторони Росії, – наголосив Андрій Путілов та додав, – Зі згуртованою, єдиною і патріотичною Херсонщиною окупанту не впоратися!». 

Корисні посилання