Андрій Путілов: Сьогоднішній девіз – все для фронту, все для перемоги

19.09.2014 02:40:00

«Переді мною Президент України поставив чітке завдання – захистить Херсонську область від російського окупанта. Це задача номер один і пріоритет номер один», – зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов під час робочої поїздки до Каланчацького району

«Переді мною Президент України поставив чітке завдання – захистить Херсонську область від російського окупанта. Це задача номер один і пріоритет номер один, – зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов під час робочої поїздки до Каланчацького району та додав, – Як я бачу рішення цієї проблеми? По-перше, злагодженість у роботі військових і чиновників».
За його словами, сьогодні на Херсонщині існує багато проблем, які керівництво області має вивчити і вирішити в найкоротший термін. «Фактично вже зараз всі проблеми, які є у кожній військовій частині, у прикордонників, у міліціонерів, у служби безпеки будуть взяті на контроль і вирішуватимуться обласною владою безпосередньо», – відзначив Андрій Путілов.
Також він повідомив про те, що незабаром на Херсонщині з’являться заводи-волонтери, які допомагатимуть армії, зокрема виготовлятимуть броню для військової техніки. Окрім того, в області будуть організовані промислові суботники, на яких люди допомагатимуть заводам-волонтерам. 
«Сьогоднішній девіз – все для фронту, все для перемоги. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб агресор побачив, що Херсонщина – це патріотичний край, що ми готові до будь-якого розвитку подій і не допустимо, щоб нашу землю топтав чобіт агресора», – наголосив голова обласної державної адміністрації.
Зауважимо, що сьогодні голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов провів виїзне засідання Ради оборони Херсонської області з питання виконання першочергових завдань щодо належної організації територіальної оборони області та облаштування адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.
Окрім того, він особисто перевірив оборонний стан кордону області, а також проінспектував хід робіт по будівництву протитанкових ровів та облаштуванню мінних полів. 
Під час поїздки очільник області поспілкувався з керівниками прикордонних служб та рядовими солдатами і відзначив їх високий патріотичний дух. Також Андрій Путілов подякував військовослужбовцям за добросовісне несення служби, адже на кордоні все спокійно і ніяких провокацій зі сторони окупованого Криму немає.

Корисні посилання