Андрій Путілов разом із волонтерами привітали військових на передовій

07.12.2014 01:41:00

У рамках святкування Дня Збройних Сил України Андрій Путілов разом з активістами волонтерських загонів відвідав військові підрозділи прикордонників та танкістів у Чаплинському та Каланчацькому районах

У рамках святкування Дня Збройних Сил України Андрій Путілов разом з активістами волонтерських загонів відвідав військові підрозділи прикордонників та танкістів у Чаплинському та Каланчацькому районах. 
Військовослужбовцям передали плаваючий транспортер, два модульних бліндажі, буржуйки, теплі речі, продукти харчування. 
 
«Для мене дуже важливо знати в обличчя тих, хто стоїть на захисті рідної області та країни в цілому. Тому я вирішив привітати солдат, які стоять на передовій, особисто, потиснути руки і сказати слова вдячності кожному з них. Ніяких кордонів між владою, громадою та військовими бути не може» – підкреслив Андрій Путілов у своєму вітальному слові.  
Із вітальним словом до захисників звернувся також давно знайомий солдатам та командуванню волонтер Ігор Осауленко, якого нещодавно було призначено радником голови облдержадміністрації з питань військового забезпечення. Він зазначив, що волонтери спільно з владою будуть докладати максимальних зусиль для того, щоб всі військові частини області залишилися забезпеченими. 

Корисні посилання