Антикорупційний фінконтроль - аудитори Херсонщини

29.10.2019 10:47:00
Антикорупційний фінконтроль - аудитори Херсонщини

Удосконалення державного фінансового контролю ґрунтується на комплексному застосуванні, неухильного дотримання вимог чинного законодавства у бюджетній сфері.

Херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат майже суму 13,2 млн грн упродовж січня-вересня 2019 року.

За результатами ревізій оформлюються адміністративні протоколи за порушення деякими посадовцями чинних нормативно-правових актів. Зокрема, 39 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної і матеріальної, 3 осіб звільнено з посад.

Правоохоронним органам передано матеріали 31 заходу державного фінансового контролю. Зокрема, за результатами їх розгляду, розпочато 16 досудових розслідувань та вручено 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, аудитори пред’явили 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 225,3 тис. грн.

Загалом, під час юридичного супроводу, фахівці Управління представили інтереси Південного офісу за 7 справами, брали участь у 20 судових засіданнях.

Водночас, на виконанні у Державній виконавчій службі України перебувають рішення на суму 749,3 тис. грн, пред’явлених упродовж останніх років.

Таким чином, дії херсонських  аудиторів спрямовано на зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, упередження корупційних проявів на об’єктах.

За інформацією прес-служби Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областіКорисні посилання