Апаратне навчання 17 жовтня 2019 року

17.10.2019 14:09:06

Щороку державні службовці проходять перевірку професійної компетентності – щорічне оцінювання, яке було введено замість атестаційної процедури.

Оцінювання державного службовця здійснюється з метою визначення якості виконаних ним завдань, а також прийняття рішення про преміювання, планування його кар’єри, виявлення потреби у професійному навчанні.

Оцінювання результатів діяльності державних службовців сприяє мотивуванню на більш результативну діяльність.
17 жовтня 2019 року відбулося апаратне навчання на тему: "Алгоритм проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців апарату Херсонської обласної державної адміністрації, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В»".

Спікери заходу: Сторчак О.А., начальник відділу управління персоналом апарату Херсонської обласної державної адміністрації та Янас О.А., заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, розповіли про зміни у порядку оцінювання службової діяльності державних службовців, акцентували увагу на етапах проходження вказаної процедури.

Розглядайте оцінювання

 як можливість удосконалення!

Корисні посилання