Архієпископ Климент помолився за мир в Україні

13.04.2018 18:46:46
Архієпископ Климент помолився за мир в Україні

Архієпископ Кримський і Сімферопольський, Єпископ Української православної церкви Київського патріархату Климент повернувся на Херсонщину після дводенної подорожі територією тимчасово окупованого Криму, де передав Благодатний вогонь українцям.

Сьогодні, 13 квітня, у Храмі Святої Тройці Архієпископ Климент відслужив молебень за Україну та Херсонщину.

«В цей день ми зібралися у Храмі, щоб прославити Хреста воскреслого. В нашому житті багато горя, скорботи та негативу, який знищує нашу людську природу. Але Господь Бог дарує нам всім світле Воскресіння Хрестове. Недаремно свята православна церква визначає цей тиждень, як світлий. Це час, коли ми радіємо, відкинувши всі незгоди, горе та сльози», - розповів Архієпископ.

Молитовно були згадані воїни, які поклали своє життя за мир і цілісність нашої країни. Владика побажав благополуччя, добробуту та миру Херсонщині та всій Україні.

По закінченню служби голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв привітав Архієпископа Климента з Днем народження, який цього року припав на святкові пасхальні дні, 9 квітня, та зазначив: «Своїми молитвами ви єднаєте українців. Дякую Вам за служіння, милосердя, віру і надію, котрі вселяєте у наші серця. А також низький уклін за сміливість у перенесенні благодатного вогню на окуповану територію України».


 Корисні посилання