«АТО. Хроніка війни»

10.10.2016 15:59:30
«АТО. Хроніка війни»

Виставка побудована за ініціативи громадської організації «Українська єдність» та за участю Херсонської обласної державної адміністрації, волонтерського батальйону «Херсонська чайка», Центру допомоги учасникам АТО при Херсонській обласній державній адміністрації.

Героїзм і особиста мужність, високий професіоналізм особового складу, виявлені у захисті державного суверенітету України, відзначені на виставці «АТО. Хроніка війни». Виставково-інформаційний проект дає можливість не тільки ознайомитися з фотоматеріалами, зброєю, особистими речами воїнів, роботою волонтерів, він робить нас свідками військового конфлікту, змушує поринути в нелегке фронтове життя українського захисника.

dsc_0097 dsc_0098

Кожен предмет на виставці має свою історію – це особисті речі керівника громадської організації, члена Антикорупційного Комітету Майдану, учасника АТО Кравця Ігоря Анатолійовича, бійця спецпризначення в АТО, снайпера Олександра Бондаренка та їх побратимів-херсонців.

dsc_0102

Проект «АТО. Хроніка війни» має стати вагомим інструментом морального виховання молоді. Це акцент на щоденних подвигах захисників, що борються за незалежність і територіальну цілісність Української держави.

Відкриття виставки відбудеться 13 жовтня о 14.00 у приміщенні Херсонського обласного краєзнавчого музею за адресою: вул. Соборна, 9.

 

Корисні посилання