АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика»

03.04.2017 10:42:59
АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика»

Генеральний директор – Дронова Ганна Василівна

Акціонерне товариство закритого типу "Херсонська кондитерська фабрика" (далі – Підприємство) працює на ринку кондитерських виробів України з 1928 року. Багата історія і традиції виробництва Херсонської кондитерської фабрики, а також величезний досвід її співробітників - запорука високої якості продукції, що випускається, яка добре відома як на Україні, так і за її межами і завжди користується незмінним попитом.

Підприємство оснащено сучасним обладнанням, яке регулярно оновлюється і модернізується. Незважаючи на можливість повної автоматизації виробничого процесу, на заводах встановлені цеху по виготовленню елітних виробів ручним способом. Вдаючись до використання традиційних методів приготування солодощів, фабрика здійснює випуск унікальних виробів, аналогів яким немає в усьому світі. Для забезпечення Підприємства якісною трудовою силою на виробничому комплексі працюють висококваліфіковані фахівці з креативним мисленням і хорошим почуттям смаку.

Підприємство випускає понад 200 найменувань кондитерських виробів (цукерки, карамель, драже, іриси, вафлі, печиво, зефір, мармелад, пастила) які відрізняються оригінальним дизайном і прекрасною якістю, в тому числі випускається продукція для діабетиків. Підприємство знаходиться в центральній частині міста і включає в себе три виробничі майданчики:

- з виробництва вафельної продукції;

- з виготовлення виробів з карамелі;

- цех для приготування цукерок.

Також Підприємство виготовляє особливо цінні в наш час желейні цукерки, на основі пектину (натуральної желеобразуючої речовини, яку отримують внаслідок обробки яблук або цитрусових. Входячи до складу продуктів харчування, пектини покращують засвоєння їжі і підвищують її профілактичні властивості: стабілізує обмін речовин, знижує холестерин, покращує периферичний кровообіг; знижує ризик раку, серцево - судинних захворювань, діабету,активізує мікроорганізми, які відповідають за вироблення вітамінів при виразкових захворюваннях проявляє себе як легку знеболювальну та протизапальну натуральний засіб, очищає від шкідливих речовин (радіоактивних елементів, іонів токсичних металів, пестицидів) при збереженні бактеріологічного балансу тощо.

На ринку реалізації продуктів харчування фабрика представлена п'ятьма фірмовими магазинами.

Продукція Підприємства представлена практично у всіх областях України. Крім того, встановлено економічні відносини з Монголією, Казахстаном, Таджикистаном, Киргизстаном, Грузією, Латвією, Естонією, Молдовою, Туреччиною, Польщею, Германією, Ізраілем та іншими державами.

Херсонська кондитерська фабрика, продукція якої сертифікована відповідно до стандартів України та міжнародних стандартів (ISO 9001, ISO 22000 та НАССР) виготовляє товар за унікальною рецептурою. При виробництві кондитерських виробів на заводах використовується натуральна сировина, що дозволяє зберегти вітаміни і корисні властивості продукту. Підприємство співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, склад кожного інгредієнта ретельно перевіряється на наявність шкідливих речовин і зайвих включень тим самим гарантуючи безпеку і якість своєї продукції.

Перед реалізацією на ринку продажів кожна одиниця товару маркується знаком «Без ГМО», що гарантує відсутність консервантів та дотримання правил всіх етапів обробки сировини.

Придбати будь-який вид продукції фірми можна в роздріб для особистого споживання, і в опт, для торгівлі у власних магазинах. Компанія постійно укладає контракти з реалізації кондитерських виробів на товарних майданчиках України. Продаючи вироби під маркуванням даної фабрики, кожен продавець гарантовано підвищує свій прибуток. Упаковка кожної одиниці асортименту володіє унікальним дизайном, який приваблює потенційних споживачів, забезпечуючи приріст продажів.

Адреса: 73024, м Херсон, вул. Перекопськая, 12   

Телефон:

+38 (0552) 22 65 39;

+38 (0552) 26 50 97;

+38 (067) 551 70 89;

Факс: +38 (0552) 222770

Корисні посилання