Бібліотеки Херсонщини отримають 200 комп'ютерів

22.07.2021 15:08:22
Бібліотеки Херсонщини отримають 200 комп'ютерів

Наступного понеділка, 26 липня 2021, о 12:00 у Херсонській бібліотеці імені Олеся Гончара відбудеться передача 200 комп’ютерів для бібліотек Херсонщини. 

Участь в заході візьмуть керівник проєкту Дія.Цифрова освіта Руслана Коренчук, заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку області Павло Кулик, куратор проєктів Благодійного фонду Favbet Foundation Маріанна Ковеня та голова правління Асоціації розвитку туризму Фазиль Аскеров. 

Це частина масштабного національного проєкту з передачі 5000 комп’ютерів бібліотекам всією Україною, що має на меті перетворити бібліотеки на сучасні хаби цифрової освіти. 

Завдяки цим комп’ютерам жителі сільських громад зможуть долучитися до програм цифрової освіти, що дозволить їм підвищити рівень своїх цифрових навичок. Також вони зможуть вільно використовувати всі можливості цифрових технологій, державних та приватних сервісів, матимуть вільний доступ до інтернету.

На реалізацію проєкту не витрачаються кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки переданню техніки партнерами — Favbet Foundation, а також за сприяння Офісу Президента України, Української бібліотечної асоціації та обласних відділень УБА.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу!

Корисні посилання