Бійці територіальної оборони Херсонщини продемонстрували навички зі стрільби

08.12.2018 14:12:24
Бійці територіальної оборони Херсонщини продемонстрували навички зі стрільби

Сьогодні, 08 грудня на військовому полігоні в Олешківському районі 124-а окрема бригада територіальної оборони відпрацьовувала стрільби.

У цій частині тактичних навчань взяли участь всі бійці тероборони, незважаючи на досвід та рівень майстерності. Адже з кожним окремо працювали кваліфіковані та досвідчені інструктори-військовослужбовці, деякі з яких, зокрема, мали бойовий досвід та пройшли службу в АТО.

Зокрема, підполковник, старший офіцер відділу бойової підготовки оперативного командування «Південь» Віталій Левчук, розповідаючи про основні моменти тактичних навчань, підкреслив, що оперативний збір цілої бригади тероборони в області є значним успіхом.

«Ті, хто має навички, вони їх вдосконалюють, а ті, хто перший раз долучився до військової справи, в прискореному режимі опановує нове. Тут є і літні люди, до 60-ти років і молоді, яким виповнилось 18» - зазначив підполковник.

Так, взяти участь в інструктажі вирішив молодший сержант Андрій Павлюк, який до участі в теробороні служив за контрактом у 25-ій окремій повітрянодесантній бригаді та має досвід, отриманий в антитерористичній операції на сході країни.

Також на стрільбах була присутня волонтер Анастасія Нагорнюк, яка разом зі своїм батьком вже довгий час допомагає військовослужбовцям.  Її батько під час антитерористичної операції воював на передовій, а тепер передає набутий досвід новонабраним бійцям територіальної оборони.Корисні посилання