Білозерські бібліотеки прагнуть розвивати талановиту молодь

02.04.2013 16:06:00

У Білозерському районі функціонують 34 бібліотеки-філіали, з метою виявлення талановитих дітей та молоді бібліотеки-філіали району проводять моніторингові заходи (анкетування, опитування, бесіди) та залучають цю категорію користувачів до бібліотеки

У Білозерському районі функціонують 34 бібліотеки-філіали. З метою виявлення талановитих дітей та молоді бібліотеки-філіали району проводять моніторингові заходи (анкетування, опитування, бесіди) та залучають цю категорію користувачів до бібліотеки. Бібліотечні заклади мають багато можливостей для розвитку здібностей читачів: організовуються конкурси малюнків, виставки поробок, конкурси творчих робіт, поетичні конкурси, працюють різні творчі студії, кружки та театри (Новотягинська – «Витівники», Софіївська – «Художнє слово», Киселівська – театр «Маски», Чорнобаївська – театр «Парасолька», Томинобалківська, Радянська та Олександрівська – лялькові театри,  районна дитяча бібліотека – ляльковий театр «Яйце-райце» та ін.). В дитячій бібліотеці постійно діє виставка «Я читаю, я знаю, я роблю», організовано персональні виставки виробів Анжеліки Демури, Дениса Іванова, поетичних творів Надії Кравченко.
В кожній бібліотеці щорічно проходить конкурс «Найкращий читач року», переможці змагаються у районному конкурсі, а кому пощастить – в обласному конкурсі «Найкращий читач України». Обласна акція «5 сходинок до успіху: увімкни бібліотеку» сприяє розвитку волонтерського руху у бібліотеці, спонукає всіх читачів писати і малювати відгуки про прочитану книгу. Читачі дитячої бібліотеки разом зі старшими помічниками-волонтерами організовують театралізовані вистави – самі складають сценарій, шиють костюми, виготовляють декорації. З виставами «обійшли» всі дитячі садочки Білозерки, побували в Широкій Балці, Кізомисі та Музиківці. В центральній бібліотеці організовуються поетично-творчі районні конкурси (вірші, вироби декоративно-прикладного мистецтва, нетрадиційні вироби, мальовані картини та портрети). Учасники конкурсів – талановита молодь та дорослі читачі. 
Нагадаємо, що цьогорічні соціальні ініціативи Президента спрямовані на підтримку всебічного та щасливого розвитку маленьких українців.

Корисні посилання