Білозерські школярі проявили себе у наукових дослідженнях

22.03.2013 21:40:00

З метою започаткування у 2013 році Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», відділом освіти, молоді і спорту Білозерської райдержадміністрації створюються належні умови для талановитих і обдарованих дітей, зокрема проведення наукових досліджень на базі і спільно з науковцями вищих навчальних закладів обласного центру

З метою започаткування у 2013 році Президентської програми для найталановитіших дітей «Інтелектуальне майбутнє України», відділом освіти, молоді і спорту Білозерської райдержадміністрації створюються належні умови для талановитих і обдарованих дітей, зокрема проведення наукових досліджень на базі і спільно з науковцями вищих навчальних закладів обласного центру. Зокрема налагоджені тісні стосунки Білозерської районної станції юних натуралістів з Херсонським державним аграрним університетом та Херсонським державним університетом, Білозерської загальноосвітньої школи №1 з Херсонським національним технічним університетом. 
Юні науковці мають всі можливості під час підготовки науково-дослідницьких робіт проводити дослідження, вивчати нові форми і технології розвитку різних наукових напрямків безпосередньо у вищих навчальних закладах.
Учні району є активними учасниками фестивалів, конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів.
Переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали 16 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.
Учень 11-го класу Правдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Вдовиченко Віталій, посів перше місце у ІІІ етапі  олімпіади з фізичної культури і буде представляти Херсонську область на Всеукраїнській олімпіаді (четвертий етап).
Призерами ІІ (обласного) Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України стали учні Музиківської та Білозерської (№ 2) шкіл.
Учні брали активну участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка, у VIII Міжнародному літературно-художньому конкурсі «Гренадери, вперед!», Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та в численних конкурсах оголошених для учнівської молоді – гуртківців позашкільних установ.
Оптимальне формування інтелектуального потенціалу нації, зокрема, виявлення обдарованої молоді і надання їй різнобічної підтримки є одним із пріоритетних напрямів нових соціальних ініціатив Президента України, які забезпечують в районі шкільні наукові товариства.

Корисні посилання