Білозерських держслужбовців запросили на навчання до Одеського інституту державного управління

23.04.2013 17:03:00

Державних службовців Білозерського району було запрошено на навчання до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Державних службовців Білозерського району було запрошено на навчання до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Запросили держслужбовців у ході зустрічі з заступником директора з наукової роботи Одеського регіонального інституту Сергія Попова та начальником бібліотечного відділу навчального закладу Вікторії Макарової.
Захід відбувся 22 квітня 2013 року в Білозерській районній державної адміністрації, де було проведено презентацію інституту та надані рекламні і інформаційні буклети про інститут. Також надані відповіді на питання учасників заходу, проведені індивідуальні консультації щодо вступу, особливостей навчання в інституті, умов проживання тощо.
Довідка
Указом Президента України №824 від 11 вересня 1995 року був створений Одеський філіал Української Академії державного управління при Президентові України, який Указом Президента України №850/2001 від 21 вересня 2001 року перейменовано в Одеський регіональний інститут державного управління, що автономно виконує функції вищого навчального закладу за IV рівнем акредитації.
Сфера діяльності Одеського регіонального інституту державного управління поширена на Автономну Республіку Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області та місто Севастополь. Навчально-методичний процес забезпечують 10 кафедр: державного управління та місцевого самоврядування; регіональної політики та публічного адміністрування; європейської інтеграції; економічної та фінансової політики; філософських та соціально-політичних наук; інформаційних технологій та систем управління; української та іноземних мов; права і законотворчого процесу; менеджменту організацій; управління проектами.
Основним напрямом роботи Одеського регіонального інституту державного управління є підготовка державних службовців за денною, вечірньою та заочною формами навчання з наданням кваліфікації “магістр державного управління”.

Корисні посилання