Разом до спільної мети – успішної Бериславщини!

19.08.2021 13:52:58
Разом  до спільної мети – успішної Бериславщини!

Спроможність будь-якого району залежить від координації дій всіх зацікавлених економічних, політичних і суспільних сил цієї адміністративно-територіальної одиниці. Добрим інструментом такої координації є процес розроблення Концепції розвитку району!

17 серпня 2021 року голова районної державної адміністрації Ольга Сидоренко спільно з головою районної ради Дмитром Сливченко презентували депутатам Бериславської районної ради, головам територіальних громад району, керівникам установ, організацій та підприємств Концепцію розвитку Бериславського району на 2022-2024 роки.

Ольга Сидоренко зазначила, що в основі Концепції – системне бачення подальшого розвитку Бериславського району, збереження людського потенціалу, активного громадянського суспільства, досягнення високих стандартів якості життя мешканців району. Концепція розвитку не є константою, вона обов’язково доповнюватиметься, у ній немає жодного випадкового об’єкта. Побажала присутнім успіху у командній роботі, спрямованій на зміцнення потенціалу Бериславщини та його соціально-економічного розвитку.

Нас разом з територіальними громадами об’єднує одночасний старт та однакової довжини шлях становлення. Створюємо майбутнє району разом!

Корисні посилання