Бібліотечні заклади Білозерського району долучені до роз’яснення Концепції реформування місцевого самоврядування

06.12.2013 22:39:00

Перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Ляшенко в рамках реалізації в регіонах завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, 03 грудня 2013 року відвідала центральну районну бібліотеку, де ознайомилася з тематичною виставкою

Перший заступник голови райдержадміністрації  Ірина Ляшенко в рамках реалізації в регіонах завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, 03 грудня 2013 року відвідала центральну районну бібліотеку, де ознайомилася з тематичною виставкою.
Перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Ляшенко відзначила, що: «Дана виставка організована з метою проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян щодо переваг реформованої системи місцевого самоврядування, а також роз’яснення основних напрямів Концепції. Суть реформи, запропонованої Президентом України, полягає у розмежуванні повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, удосконаленні взаємодії між ними, подоланні проблеми, коли повноваження органів місцевого самоврядування не відповідають їх зобов’язанням та завданням. Також йдеться про передачу повноважень на місця, посилення організаційної та фінансової самостійності територіальних громад – сільських, селищних, міських». 
Також при районній центральній бібліотеці працює інформаційно-правовий центр за угодою про спільну діяльність між відділом культури райдержадміністрації та управлінням юстиції. Матеріали Центру – правові документи, що стосуються соціального розвитку держави, діяльності громадських організацій.
За підсумками відвідання виставки вирішено продовжити її роботу, щоб кожний бажаючий міг ознайомитися з проектом Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та іншими документами з вдосконалення державної політики щодо місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку територій.

Корисні посилання