Білозерська виправна колонія управління ДПтС України в Херсонській області (№105) відкрила свої двері для родичів засуджених

10.08.2015 16:20:20
Білозерська виправна колонія  управління ДПтС України в Херсонській області (№105) відкрила свої двері для родичів засуджених

07 серпня 2015 року у Білозерській виправній колонії управління ДПтС України в Херсонській області (№105) проведено «День відкритих дверей» для родичів засуджених та представників громадськості.

Запрошених гостей зустрічали заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи капітан внутрішньої служби Андрій Суліменко та начальник сектора із соціально-виховної та психологічної роботи управління підполковник внутрішньої служби Денис Семенцов.

В рамках проведення Дня відкритих дверей адміністрацією установи організовано екскурсію для відвідувачів, до якої долучилися і засуджені. Вони розповіли про умови в яких відбувають покарання, показали свої житлові секції, навчальні класи, бібліотеку, храм, їдальню, виробничу зону та свої робочі місця.

По закінченню заходу засуджені зі своїми гостями мали змогу поспілкуватись за святковим солодким столом.

Дні відкритих дверей проводяться в установах області щонайменше раз на рік у кожній установі. Такі заходи допомагають засудженим підтримувати соціально-корисні зв’язки з близькими та родичами, а також спонукають їх до право-слухняної поведінки під час відбування покарання.

Корисні посилання