Білозерський район розпочинає співпрацю з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

09.02.2015 16:52:00
Білозерський район розпочинає співпрацю з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

Білозерський район офіційно розпочав роботу по впровадженню третього етапу спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», спрямованого на сталий соціально-економічний розвиток на місцевому рівні шляхом посилення спільного управління і заохочування місцевих громадських ініціатив.

09 лютого 2015 року в районній державній адміністрації відбувся вступний семінар-презентація, під час якого було представлено план дій щодо виконання майбутніх завдань з реалізації економічного компоненту Проекту.

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Яковенко, голова районної ради Андрій Донець, координатори проекту у Херсонській області Есма Умерова та Олексій Скворцов, сільські голови, депутати районної та сільських рад, представники управління агропромислового розвитку та відділу економічного розвитку райдержадміністрації, податкової інспекції, управління ПФУ в районі, банківських установ, громадських організацій.

Під час презентації також було урочисто підписано Меморандум про співробітництво між районною державною адміністрацією, районною радою та Програмою розвитку ООН та оголошено про початок конкурсного відбору територіальних громад на участь у Проекті.

Протягом цього тижня територіальні громади району мають подати заявку до керівництва Проекту, після чого буде здійснено відбір 2 учасників Проекту та 2 резервних. Після організаційних процедур утворені кооперативи зможуть отримати грант до 31000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації 2-3 мікропроектів у своїй територіальній громаді направлених на підвищення економічного розвитку домогосподарств, в основному, з низьким рівнем доходів.

Корисні посилання