Білозерську виправну колонію Херсонської області відвідали спостерігачі місії ОБСЄ

27.05.2016 13:27:08
Білозерську виправну колонію Херсонської області відвідали спостерігачі місії ОБСЄ

26 травня 2016 року у Білозерській виправній колонії управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі ( № 105) відбулась зустріч між представниками адміністрації установи та спостерігачами Організації з безпеки та співробітництва в Європі ( ОБСЄ). У зустрічі також взяли участь представники територіального управління ДПтСУкраїни та прокурор Бериславської місцевої прокуратури.

Під час зустрічі увага приділялася долі засуджених, які є мешканцями тимчасово окупованої території України, а саме Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей. Основні питання, які мали обговорення – це паспортизація засуджених, яка здійснюється допомога з боку представників адміністрації щодо відновлення та видачі паспортів громадянина України, а також які проблеми супроводжують це питання. Також під час зустрічі розглянутостан соціально-правового супроводу засуджених, які є сиротами.

Зустріч пройшла змістовно та результативно. Усі члени залишились задоволеними. Представники місії ОБСЄ наголосили, що після їх візиту порушені питання триматимуться на контролі. Також засудженим з окупованих територій буде надана їх допомога.

Корисні посилання