Благодатний вогонь доставлено на Херсонщину

15.04.2017 23:29:01
Благодатний вогонь доставлено на Херсонщину

Спільно та за сприянням голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва священний вогонь з Єрусалиму було доставлено на Херсонщину 15 квітня. «Херсонська облдержадміністрація мала організувати передачу Благодатного вогню і ми це зробили, адже Благодатний вогонь - це символ Світла істинного, який береже нашу область та всю Україну. Вогонь на Херсонщину ми доставляємо не перший раз, і я знаю напевне, що це Боже диво надає нам з вами ще більшої впевненості та великої надії. Люди передають вогонь від одного жмуту свічок до іншого. Це дуже потужний символ єдності нас з вами. І ми, представники державної служби, просимо вас, духовні отці, молитися за мир, злагоду та єдність в нашій державі», - звернувся до священнослужителів Андрій Гордєєв.

Разом із отцем Євгенієм (Сидоренком) очільник області Андрій Гордєєв передав вогонь таким релігійним громадам: Римо-Католицькій церкві, Українській Автокефальній Православній Церкві, Німецькій євангелічно-лютеранській Церкві, Кафедральному собору Стрітення Господнього Української православної церкви Київського патріархату, Греко-Католицькій церкві та Храму Святої Тройці Української православної церкви Київського патріархату.

 

Спільно з очільником області Благодатний вогонь зустрічали Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, народні депутати України Олександр Співаковський та Тарас Кремень, депутати обласної ради Марина Чернишова і Юрій Рожков, в.о. заступників голови ОДА Олександр Адамчик, Дмитро Бутрій та журналісти.

Також до Херсонщини завітав голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, щоб якнайшвидше отримати Благодатний вогонь та передати на Миколаївщину.

В кожній з громад Благодатний вогонь з нетерпінням чекали та урочисто зустрічали як священнослужителі, так і віряни. Момент передачі вогню пройшов в емоційній обстановці за великою кількістю прихожан, які кожного року чекають на це диво.

«Сьогодні до усіх церков і храмів Херсонщини привезено Благодатний вогонь з Храму Гробу Господнього, який знаменує воскресіння Ісуса Христа. Священна іскра буде сьогодні передана представникам християнських Церков. Тож нехай сила Христового Воскресіння наповнить наші серця щирою радістю спілкування з близькими, адже саме в цей день ми зустрічаємося з найріднішими людьми, аби за святковим столом побажати один одному щастя, здоров’я і благополуччя! Хай у ваших оселях завжди будуть затишок і добробут, душа стає світлішою, серце зігріває любов, а помисли будуть щирими та добрими», - звертаючись до громади сказав Андрій Гордєєв.

 

 Корисні посилання