Благословенна будь ота стежина, що привела до школи на поріг

23.11.2017 14:46:29

Осінній день 10 листопада 2017 року став хвилюючою подією для села Чонгар. Школа, багата своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, святкувала День народження.

Школа – це велика дитяча країна, яка дає своїм дітям не тільки путівку в життя, але й все своє найкраще, найясніше і найкоштовніше, оточуючи своїх дітей турботою та любов’ю. Вона, як та мати, розстиляє рушник долі перед кожною дитиною, яка навчалася в ній. От і цей святковий день було проведено в незвичайній формі - відтворення цього рушника, який вишивався з визначних квітів шкільної історії – Наставництва, Співпраці, Мудрості, Спогадів, Вірності та Любові.

На свято, окрім батьків, учнів і вчителів, були запрошені й почесні гості. Серед них ті, хто долучався роками до будівництва сільського храму знань: заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Бекірова Гульнара Решатівна, заступник  голови Генічеської районної ради Краєвий Віктор Іванович, начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Попова Ірина Миколаївна, начальник відділу розвитку інфраструктури з питань надзвичайних ситуацій та житлово – комунального господарства Рижик Елла Миколаївна, депутати Генічеської районної ради: Косов Віктор Анатолійович, Кириченко Наталя Олексіївна, Остапчук Володимир Михайлович, приватний підприємець, голова асоціації виробників та експортерів водних гідробіонтів «АКВА-ЗОО» Коблюк Валерій Васильович, голова сільської ради Коваль Галина Юріївна, заступник генерального директора ПП «Співдружність – Південь» Ільїнський Вадим Денисович.

Гості зазначили, що хоч і відзначається 51 рік існування школи, але вона молодіє від усмішок дітей, невтомності директора, творчості вчителів. Вони робили і роблять усе для того, щоб рідний освітній заклад процвітав. Школа розвивається, міцніє, здобуває авторитет, впевнено крокує в майбутнє, завдячуючи органам влади, вчителям, батькам,  випускникам закладу .

Наприкінці свята з вітальним словом звернулась директор школи Курдюк Людмила  Вікторівна яка зазначила, що понад півстоліття шкільний дзвоник збирав на навчання і проводжав у широку життєву дорогу  вихованців. Зі стін школи  вийшло 1418випускників, 13 отримали золоті медалі, 14 - срібні. 23 випускники захищають  Батьківщину на Сході України. Одним з них є наш колега Мінаков В.А. Директор висловила слова подяки всім присутнім за допомогу та підтримку Чонгарській школі. До  дня народження закладу була створена “Алея випускників”, де кожен присутній зміг віднайти власні світлини, обличчя батьків, дідів та друзів.

Усі  розглядали стенди, затримуючись біля фотографій, відвідали класи, сіли за парти, згадали друзів, непомітно витираючи сльози та ховаючи їх за посмішками, пригадували шкільні витівки, безпечне дитинство, дивувались плинності часу. Адже півстоліття для людини – це океан емоцій, сповнений перемогами, поразками, успіхами вже власних дітей, внуків…

Корисні посилання