Благодійний фонд при Каланчацькій райдержадміністрації зібрав більше 100 тис.грн на потреби військовослужбовців

09.10.2014 00:01:00

Благодійний фонд для задоволення нагальних потреб військовослужбовців при Каланчацькій райдержадміністрації отримав вже більше 100 тис.грн.

На засіданні колегії обласної державної адміністрації було поставлено питання про належне матеріально-технічне, побутове та медичне забезпечення військовослужбовців в області. З цього приводу голова Каланчацької районної державної адміністрації Іван Гончарський наголосив, що в цьому напрямку ведеться ціленаправлена робота. 
Так, на День прикордонника військовим підрозділам «Хорли» та «Червоний чабан» надано допомоги на 13 тис грн. Також, під час щорічного фестивалю «Сонячні дзвони» у с.Хорли було зібрано благодійні внески для проведення ремонтів у хорлівському прикордонному посту. 
Також, голова райдержадміністрації наголосив, що робота з допомоги блокпостам ведеться постійно: надаються фундаментні блоки, метал для обшивки БТРів, лісоматеріали, виготовляються фундаментні вежі тощо. 
Іваном Гончарським було відмічено, що військові підрозділи Каланчацького району розподілено між виконкомами селищ та сільських рад. Ними постійно розробляються заходи щодо забезпечення воєнних продуктами харчування та предметами першої необхідності. 
Крім того, Каланчацькою районною державною адміністрацію створено благодійний фонд для задоволення нагальних потреб військовослужбовців. Станом на 1 жовтня фонд отримав вже більше 100 тис.грн. На ці кошти придбано формений одяг, бронежилети та кевларові каски. 

Корисні посилання