Понад 3 тисячі жителів Білозерського району взяли участь в обговоренні Концепції реформування місцевого самоврядування

05.12.2013 16:00:00

В рамках реалізації в регіонах завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, 02 грудня 2013 року, в районній державній адміністрації відбулася нарада, на якій було підбито підсумки проведення обговорення на території району

В рамках реалізації в регіонах завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, 02 грудня 2013 року, в районній державній адміністрації відбулася нарада, на якій було підбито підсумки проведення обговорення на території району.
Відкриваючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Ляшенко наголосила, що: «Ініційований Президентом України проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні дозволить переважній більшості органів місцевого самоврядування ефективно здійснювати власні та делеговані повноваження. Реалізація Концепції сприятиме посиленню правової, організаційної та матеріальної спроможності територіальних громад, розвитку ефективної територіальної організації влади та органів місцевого самоврядування, провадженню їх діяльності з дотриманням принципів та положень Європейської хартії місцевого самоврядування, створенню умов для запровадження доступних адміністративних, соціальних та інших послуг».
Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні відбулося в усіх населених пунктах району, у тому числі серед представників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, суб’єктів господарювання, інститутів громадянського суспільства. Також проект Концепції обговорено на засіданні громадської ради при райдержадміністрації. Всього участь в обговоренні взяли понад 3 тисячі громадян району. 
Висловлені під час обговорення зауваження та пропозиції направленні Кабінету Міністрів України для врахування під час розроблення проекту плану заходів з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Корисні посилання