Брама історії

22.10.2018 13:29:46
Брама історії

19 жовтня 2018 року стартував тиждень приурочений 55 річниці створення Нововоронцовського краєзнавчого музею.

Розпочався він проведенням краєзнавчого квесту «Брама історії» для команд учнів 5-х і 6-х класів Нововоронцовської загальноосвітньої школи №1. Під час театралізованого дійства, розіграного учасниками волонтерської команди «Лідер» комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека», школярі, мандруючи залами музею, відповідали на запитання вікторин та виконували завдання з історії рідного краю.

Переходячи з зали в залу, учасники заходу зустрілися з феями флори і фауни, козаком, подружжям Воронцових, туристкою з Франції, батьком Махном, вчителькою із дитячого будинку, Іваном Бережним, капітаном річкового пароплавства. Юні актори своєю грою створили надзвичайно гармонійну атмосферу, яка допомогла всім учасникам здійснити своєрідну подорож у світ історії. Присутнім у музеї не вперше та цього разу по-новому відкрилася для брама у світ історії Нововоронцовщини і вони змогли доторкнутися до пам'ятних сторінок та відчути дух минулих епох.

На святі були присутні гості: селищний голова Володимир Марчук, керуюча справами районної ради Людмила Величко, начальник відділу з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики і роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Олена Шмарковська, директор комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» Любов Лукіна, які оцінювали знання конкурсантів.

Захід відбувся за сприяння директора Нововоронцовської загальноосвітньої школи №1 Олени Семеліт та допомоги педагога-організатора Раїси Жовтоног.

Квест допоміг глибше пізнати історію краю, розкрити її таємниці, зробив відпочинок незабутнім і вкотре довів, що музей - це цікаво!
Впродовж наступного тижня двері музею відкриті для бажаючих інтелектуально випробувати себе і отримати гарні емоції.

 

Корисні посилання