Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 13.11.2020

13.11.2020 15:55:46
Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 13.11.2020

Щодо епідситуації на Херсонщині:

За останній тиждень, з 6 по 12 листопада включно,  проведено  8 727 ПЛР-дослідженнь та 6 688 дослідженнь методом ІФА на виявлення коронавірусу.

За цей тиждень маємо  1458 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Одужало 365 людей. На жаль, 31 людина померла.

За останню добу проведено 1343  ПЛР-дослідження та 1269 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу.

 Зафіксовано 213 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

 Маємо 78 одужань та нажаль 5 летальних випадків.

Тож наразі в області 6485  лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. 

З них:

 • 2547 людей побороли недуг;
 • 3797 людей інфіковані COVID-19;
 • 141 людина померла.

Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на  гостру респіраторну хворобу COVID-19 11 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 1 395 ліжок.

Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими становить  27,9%.

НАГАДАЮ:

На засіданні 11 листопада Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року, а також підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки.

Карантин “вихідного дня” діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

У вихідні дні до обмежень, що передбачені у будні дні, додатково буде заборонено роботу:

 • закладів громадського харчування, у тому числі в готелях (їм дозволено працювати лише на доставку чи навинос);
 • нічних клубів;
 • кінотеатрів, театрів й інших закладів культури;
 • торгово-розважальні центри (ТРЦ);
 • непродовольчі магазини;
 • спортивні зали, фітнес-центри і басейни;
 • заклади, які надають послуги (за винятком фінансових, поштових, лікарських чи ремонтних).

Згідно з рішенням Уряду, на вихідні працюватимуть:

 • продуктові магазини, супермаркети, а також магазини, 60% площі яких займають продукти харчування, корми для тварин, медичні препарати (у тому числі ветеринарні) та пальне;
 • аптеки (включно з ветеринарними);
 • автозаправні станції без зон харчування, СТО;
 • заклади, які надають фінансові послуги, пошта і логістичні компанії, медичні та ветеринарні кабінети;
 • транспорт.

До подій за тиждень:

 • Минулої п’ятниці з робочим візитом Херсонщину відвідала Надзвичайний і Повноважний посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мелінда Сіммонс, з якою ми обговорили можливості реалізації спільних інвестиційних проектів та програм, а також запропоноване мною проведення інтернет-конференції за участі британських бізнесменів, які зацікавлені в інвестиціях у наш регіон. В рамках візиту пані Сімонс також відвідала контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду на межі з тимчасово окупованим Кримом, зустрілася з представниками кримськотатарської спільноти й громадськими організаціями, які на території області опікуються питаннями кримчан і внутрішньо переміщених осіб, зазначивши, що Велика Британія підтримує і продовжить підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України.
   
 • Херсонщина четверта за темпами зростання реальної заробітної плати. Так, за підсумками першого півріччя 2020 року реальна з/п зросла на 10,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому середнє зростання по країні становить 6,6%.
   
 • Цього тижня у ході капітального ремонту завершені будівельні роботи на мосту та підходах до Милівської балки на автомобільній дорозі Т-04-03 Мар'янське – Берислав Р-47. Ця ділянка - одна з найбільш аварійно небезпечних в області, тут фіксувалося близько 100 ДТП на рік. Нагадаю, ремонт розпочато навесні 2020 року в рамках національної програми «Велике будівництво».Загальна вартість будівництва становить майже 33 млн гривень. Залишилось встановити дорожні знаки та нанести розмітку і громадяни нашої області зможуть користуватися нарешті безпечною та зручною дорогою.
   
 • Також протягом тижня будівельні роботи завершуються на мосту та підходах до Новокаїрської балки, ділянка протяжністю 0,544 км.
   
 • Днями на будівельному майданчику провів щотижневу робочу нараду з питань завершення будівництва першої черги шляхопроводу ХБК-Таврійський. Цього тижня влаштовано ще 10 буронабивних паль для чергової опори. 
   
 • Днями відвідав Херсонську школу вищої спортивної майстерності. Заклад потребує повної модернізації! Чекаю від керівництва розробки комплексної концепціі поетапної модернізація школи, аби уже найближчим часом ми визначили обсяги та джерела фінансування й розглянули можливість включення закладу до державних програм, таких, як «Велике будівництво».
   
 • Окрім цього, здійснив зустріч з громадянами, які записалися на особистий прийом. Розглянули ситуацію із будинком по вулиці Куліка, 143а. Його мешканці ще протягом 2016-2019 років придбали майнові права на квартири. Та попри те, що будівництво було завершене ще у 2018 році, і досі багатоповерхівка не здана в експлуатацію. За моєю пропозицією, вже у понеділок питання буде розглянуто на засіданні регіональної апеляційної ради з питань скарг на діяльність ДАБІ у Херсонській області. Нагадаю, цей орган створений за моєю ініціативою та при підтримці народних депутатів саме задля вирішення питань будівельників та інвесторів.
   
 • Важливою подію цього тижня став запуск роботи Херсонської ТЕЦ! Результатом багатоденної кропіткої робити команди Херсонської облдержадміністрації, Фонду державного майна України та Акціонерного товариства «Херсонгаз» було досягнуто згоди про реструктуризацію боргу Херсонської ТЕЦ перед «Херсонгазом» і негайний запуск опалення жителям обласного центру.Корисні посилання