Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 16.10.2020

16.10.2020 14:24:47
Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 16.10.2020

За останній тиждень, з 9 по 15 жовтня включно,  проведено  5378 ПЛР-дослідженнь та 6248 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу.

За цей тиждень маємо  550 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Одужали 204 людини. На жаль, 12 людей померли.

За останню добу проведено 766 ПЛР-досліджень та 943 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу.

 Зафіксовано 69 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

 Маємо 90 одужань та нажаль 1 летальний випадок.

Тож на разі в області 2264 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. 

З них:

  • 964 людини побороли недуг,
  • 1255  інфікованих на COVID-19,
  • 45 людей померли.

Рішенням Державної комісії ТЕБ та НС встановлено "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у місті Херсон та у  Високопільському, Нововоронцовському районах. Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 19 жовтня 2020 р.

«Жовтий» рівень встановлено у містах Гола Пристань, Нова Каховка та у Білозерському, Великолепетиському, Великоолександрівському, Іванівському, Каланчацькому, Новотроїцькому, Олешківському, Чаплинському районах.

Просимо всіх, а особливо тих, хто знаходиться у зоні ризику, - це люди похилого віку, люди з супутніми захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легень), відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ

До подій за тиждень:

  • Сьогодні сесія облради затвердила розподіл субвенції з державного бюджету на будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Залаегерсег у м. Херсоні на Департамент інфраструктури обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що з державного бюджету виділено 300 млн грн на добудову мостопереходу в обласному центрі.

Роботи на будівельному майданчику мостопереходу ХБК-Таврійський тривають. Зокрема, вчора почалось влаштування буронабивних паль для подальшого спорудження основних елементів конструкції.

  • Також депутати підтримали внесення змін до обласної програми розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018 – 2020 роки. Злітно посадкову смугу Аеропорту передано в державну власність, а отже подальші дії з розвитку нашого летовища ми здійснюватимемо з фінансовою підтримкою держави.
  • Цього тижня підписали Меморандум про співпрацю щодо розробки концепції індустріального парку на Херсонщині. Проєкт орієнтований на розвиток агросектору області, зокрема, у питанні сільгосппереробки, що дозволить не лише збільшити зайнятість населення й активізувати інвестиційну діяльність, а й забезпечити економічний розвиток області, вдосконаливши виробничу та ринкову інфраструктуру.
  • Цього тижня в Одесі я презентував потенціал Херсонщини на українсько-польському форумі, який відбувся за участі голів держав – Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі - пана Анджея Дуди. Користуючись можливістю короткої зустрічі з Президентом Польщі, розповів про інвестиційний, туристичний, культурний та науковий потенціал Херсонщини для поглиблення співпраці області з регіонами Республіки Польща.
  • Під час робочого візиту на Херсонщину Віце-прем’єрки з питань європейської інтеграції України Ольги Стефанішиної відкрили перший регіональний Офіс євроінтеграції в Херсонській області та провели установчу нараду з питань запуску роботи й подальшого його розвитку. Приємно, що нашим досвідом вже надихнулися інші області України, зокрема, Полтавщина, Дніпропетровщина та Хмельниччина.
  • Також в рамках візиту пані Ольги Стефанішиної на Херсонщину відбулася зустріч з представниками бізнесу області, під час якої обговорили питання співпраці наших підприємців з європейськими партнерами та можливості вирішення проблем, які виникають у цьому процесі.
  • Приємною подією цього тижня була і посвята у курсанти нового поповнення Херсонської державної морської академії, яка вже 186 років випускає одних із найкращих морків та прославляє наш регіон далеко за його межами.Корисні посилання