Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 20.11.2020

20.11.2020 15:44:51
Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 20.11.2020

За останній тиждень, з 13 по 19 листопада включно,  проведено  9 185 ПЛР-дослідженнь та 6 203 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу. Щодо епідситуації на Херсонщині:

За цей тиждень маємо  1 670  нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Одужало 876 людей. На жаль, 34 людини померли.

За останню добу проведено 1 351  ПЛР-дослідження та 1 160 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу.

Зафіксовано 209 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Маємо 233 одужання та нажаль 7 летальних випадків.

Тож наразі в області 8 155  лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. 

З них:

 • 3423 людини побороли недуг;
 • 4557 людей інфіковані COVID-19;
 • 175 людей померли.

Ми продовжуємо працювати над посиленням спроможності опорних закладів охорони здоров’я області у боротьбі з COVID-19.
На цьому тижні за кошти обласного бюджету придбано 25 апаратів ШВЛ, 15 з яких вже знаходяться в реанімаційному відділенні Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. І.Г. Горбачевського.

Днями обласна інфекційна лікарня в рамках благодійної допомоги також отримала високоточний та сучасний апарат штучної вентиляції легень Monnal T60 французького виробництва. А лікарям реанімаційного відділення передано 18 медичних костюмів.
За рахунок цільових коштів, які надійшли з державного бюджету, днями придбано 46 кисневих концентраторів.

На сьогодні в закладах охорони здоров'я збільшено ліжковий фонд до 2164 ліжок.

Загальний відсоток зайнятих ліжок хворими наразі становить  становить  17,3%.

До подій за тиждень:

 • Херсонщина увійшла у п’ятірку областей за темпами зростання обсягу промислової продукції. Так за підсумками січня-вересня 2020 року, маємо зростання на 2,3% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
  Такий результат досягнуто за рахунок:
  ▶ виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів;
  ▶ текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри;
  ▶ виробництва хімічних речовин і продукції.
   
 • Проект розвитку узбережжя Чорного моря - La Perla Azzurra в Херсонській області потрапив до переліку пріоритетних для держави інвестпроєктів на 2020-2023 роки!
  Проєктом передбачено будівництво готелів і апартаментів, аквапарку, спа-комплексів, ресторанів, яхт-клубів, котеджних кварталів, пансіонатів і науково-виробничого комплексу з розведення малька цінних риб.

Місцерозташування: на озері Устрична між селищами Приморське (Голопристанський р-н) та Лазурне (Скадовський р-н).
Передбачувана вартість проекту - $ 1 млрд. Реалізація проекту фінансується повністю за рахунок коштів інвестора.

Також до переліку потрапили такі об’єкти:

- Каховська ГEС-2,

- Цeнтp олімпійських видів споpту "Н2О" у м. Нова Каховка,

- модepнізація міжнаpодного аepопоpту "Хepсон",

- peмонт автодоpоги М-14 Одeса – Миколаїв – Хepсон.

 • Ми продовжуємо працювати над завершенням першої черги Мостопереходу «ХБК-Таврійський». Зокрема, за другу декаду листопада влаштовано 29 буронабивних паль. Триває низка інших робіт, з якими можна ознацомитися
   
 • Минулими вихідними завершено будівельні роботи на мосту та підходах до Новокаїрської балки на автомобільній дорозі Т-04-03 Мар'янське – Берислав Р-47 в рамках національної програми «Велике будівництво», їх загальна вартість складає понад 32 млн грн. До кінця листопада 2020 р. будуть завершені роботи із встановлення бар’єрного огородження, дорожніх знаків та нанесена дорожня розмітка.
 • Цього тижня, разом з уповноваженим у справах захисту української мови, ми, власне, обговорювали питання захисту української мови в державних установах.
  Саме з держслужби, з політиків, з народних обранців і починається культура спілкування та володіння рідною мовою населенням нашої країни та Херсонщини зокрема.
   
 • Цього тижня відвідав два крафтових виробництва Херсонщини – Українські в'ялені помідори та Південна Степова Броварня «Дрофа». Маю дуже приємні враження. Підприємство «Дрофа» цьогоріч стало учасником обласної програми розвитку харчової та переробної галузі, отримавши пільговий кредит на 600 тисяч грн під 5% річних терміном до 5 років. Наразі наша команда розглядає можливість включити до цієї програми на наступний рік і підприємство "Українські в'ялені  помідори".
   Серед потенційних учасників програми також крафтові виробництва Херсонщини, які просувають свої натуральні мед, сири та вина.
   
 • Свою роботу розпочала новообрана Каховська міськрада. У ході засідання привітав із вступом на посаду міського голови Віталія Немерця. Бажаю новообраному складу міськради приймати рішення виключно в інтересах людей, бути щирими та діяти як єдина команда Каховської громади та Херсонщини.
   
 • На II поверсі ХОДА відкрита фотовиставка світлин, на яких зображені унікальні об’єкти нашої області: острови Джарилгач та Бірючий, озеро Сиваш, Станіславські скелі, Виноробне господарство Князя П.М.Трубецького, Олешківські піски, маяки Херсонщини та багато іншого. Вона організована спільно з командою Управління туризму та курортів та центром живої історії «Олешшя», а також за підтримки USAID. І триватиме до кінця 2020 року. Тож, якщо ви завітаєте до Херсонської облдержадміністраціі у справах, не втрачайте можливість переглянути виставку. Звертаю увагу, що вхід до приміщеня можливий тільки у захисній масці.
   
 • Сьогодні, у Херсоні також відкрилась виставка «Очікування Vs Реальність», яка  проводиться за ініціативи Мінсоцполітики у 18 містах України, спільно із ОБСЄ в Україні, Агентством ООН з питань міграціі та громадськими організаціями. На стендах експозиції відображено історії постраждалих українців, які в пошуках кращого життя приймали  пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій. Відвідувачі виставки можуть отримати інформацію щодо того, як убезпечити себе та своїх близьких від потрапляння до сучасного рабства. Виставка в Херсоні триватиме до 25 листопада.Корисні посилання