Брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області 30.04.2020

30.04.2020 13:21:57
Брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області 30.04.2020

ЗАГАЛЬНА СТАТИСТИКА
На Херсонщині зафіксовано 111 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. З них вже повністю одужали 44 інфіковані. Та, на жаль, 2 летальних випадки.
За останню добу Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України провів 295 досліджень на виявлення коронавірусу за методом ПЛР, з яких 77 – надійшли з м. Каховка.
ЖОДНОГО нового випадку НЕ ЗАФІКСОВАНО!
7 нових одужань:
1 – Нова Каховка;
5 – Олешківський район;
1 – Херсон.

ОБМЕЖЕННЯ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА
Шановні жителі Херсонщини!
Наближаються травневі свята. Прошу дотримуватися вас карантинних заходів. 

З 13 години 30 квітня до 06 години 04 травня буде запроваджено додаткові обмежувальні заходи, зокрема щодо пересування та перебування людей у громадських місцях на території м. Олешки.

Також наразі обмежено в’їзд/виїзд приватного транспорту з м. Каховка (в’їзд дозволяється лише громадянам, зареєстрованим у м. Каховка, та автотранспорту спеціальних рейсів, що забезпечує перевезення працівників об’єктів критичної інфраструктури) шляхом встановлення мобільних карантинних блокпостів.

РИНКИ
За дорученням Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів України прийняв рішення про відновлення роботи ринків за умови виконання необхідних для нерозповсюдження COVID-19 санітарно-епідемічних вимог.

Херсонська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заслухала висновки, підготовлені робочими групами з перевірки стану продовольчих ринків, та прийняла рішення про відновлення роботи у тестовому режимі на 11 ринках області вже з 30 квітня. Низка ринків має незначні зауваження та після усунення недоліків також зможуть відновити свою роботу.

Повноцінну роботу ринків під постійним моніторингом Держпродспоживслужби буде відновлено після оприлюднення відповідної постанови Уряду.

РОБОТА АНТИКРИЗОВОГО ШТАБУ
Триває робота Єдиного антикризового штабу. Залучається допомога від меценатів, благодійників та громадських організацій.
23 млн 540 тис грн вже зібрано за підтримки великого, середнього та малого бізнесу.
З них залучено 4 млн 800 тис грн у вигляді продовольчого забезпечення, засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення.
Роздано 3644 продуктових пакетів для малозабезпечених верств населення.
Благодійна, спонсорська та інша матеріальна допомога для закладів охорони здоров'я становить 4 млн 784 тис грн.
Також вчора надійшло:
7340 респіраторів та медичних масок;
2153 медичні халати;
600 медичних перчаток;
88 літрів дезінфекційних засобів.

На «гарячу лінію» штабу за весь період надійшло 5918 звернення.
Оператор обласного штабу – (095) 133-56-01. 
 Корисні посилання