British Council Ukraine підтримала 26 грантових проектів у 18 населених пунктах Херсонської області

31.10.2017 12:58:07
British Council Ukraine підтримала 26 грантових проектів у 18 населених пунктах Херсонської області

British Council Ukraine підтримала 26 грантових проектів випускників програми Active Citizens Ukraine у 18 населених пунктах Херсонської області на загальну суму 361 857,65 грн, при цьому, активісти додатково залучають місцеві ресурси на суму 175 174,66 грн.

Підтримані ініціативи:

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Локальна історія війни» (с. Олексіївка). Мета проекту: Створення умов для соціальної адаптації учасників(иць) АТО через облаштування Кімнати громадянського подвигу у місцевій школі спільними зусиллями жителів села Олексіївка.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «БібліоЗупинка» (с. Кізомис). Мета проекту: Зорієнтувати інформаційні послуги та функції бібліотеки на громаду.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Yama Park» (м. Херсон). Мета проекту: забезпечення безпеки відвідувачів під час зайняття спортом та активного відпочинку в першому в місті екстрім парку. Візуальне інформування відвідувачів Yama Park щодо техніки безпеки на трамплінах, гірках та інших конструкціях.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Злітаючи до радості» (с. Подо-Калинівка). Мета проекту: Створити комфортне, сучасне, безпечне громадське місце для відпочинку батьків з дітьми та підлітків.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Село починається із зупинки» (с. Олександрівка). Мета проекту: створення максимально зручного місця для тимчасового перебування людей під час очікування громадського транспорту.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Історична зупинка – безпечна та цікава» (с. Чулаківка). Мета проекту: Створення безпечної зупинки в історичному колориті для жителів та гостей села, як результат плідної співпраці - налагодження взаємовідносин між жителями громади.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Спорт – запорука здорового населення» (с. Широка Балка). Мета проекту: Створення умов для спортивного самовизначення молоді.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Свої серед своїх» (с. Олексіївка). Мета проекту: Створення умов для соціальної адаптації учасників(иць) АТО через заняття спортом та соціальне проектування спільними зусиллями жителів села Олексіївка.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Громадське освітлення у с.Висунці» (с. Висунці). Мета проекту: Активізувати соціальну взаємодію жителів села, місцевої влади для вирішення проблеми вуличного освітлення вулиць Українська (4 ліхтаря), Південна (4 ліхтаря), Польова (4 ліхтаря), Садова (2 ліхтаря), Північна (2 ліхтаря), Зв’язківців (1 ліхтар).

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «ECO-пікнік» (м. Каховка). Мета проекту: Допомога у соціалізації воїнів, що повернулися з зони АТО, моральна підтримка їх сімей, налагодження стосунків та психологічного клімату у сім’ях військовослужбовців.
https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Здорові діти – майбутнє держави» (с. Абрикосівка). Мета проекту: Забезпечення всебічного розвитку рухових якостей дітей та сприяння збереженню і зміцненню психічного та фізичного здоров’я 56 дітей віком від 1-6 років дошкільного навчального закладу «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка, Олешківського району, Херсонської області.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Відкритий клас» (с. Східне). Мета проекту: Створення альтернативних форм освітнього простору, що сприятиме фізичному, інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Збережи своє селище від сміття» (смт. Брилівка). Мета проекту: Сприяння позитивним соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку, через захист навколишнього середовища та покращення екологічного фону у с. Брилівка.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Пірнай, дитину розвивай!» (с. Виноградове). Мета проекту: Сприяння позитивним соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку, через встановлення сухого басейну для профілактики захворювань органів дихання, серцево – судинної системи, опорно – рухового апарату та для зміцнення психічного здоров’я 150 дітей віком від 1 до 7 років.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Діти мають право!» (сел. Текстильне, Херсон). Мета проекту: організація безпечного дозвілля для дітей від 1 до 14 років у сел. Текстильному, м. Херсона.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Облаштування пішохідної доріжки в парку» (с. Олександрівка). Мета проекту: Проведення заходів з реконструкції існуючої пішохідної доріжки в парковій зоні для задоволення потреб мешканців села у якісному та безпечному доступу до навчальних закладів, установ, підприємств, дитячого майданчику.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Чорні діри під ногами» (с. Новомиколаївка). Мета проекту: АТОвці створюють безпечний простір для людей в мирному житті.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Спортивне містечко – молоді!» (с. Черешеньки). Мета проекту: побудувати спортивне містечко з різними тренажерами, щодо стимулювання активного способу життя, цей об’єкт дасть можливість молоді розвивати свої фізичні навички та поліпшити здоров’я.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Пізнавати світ разом» (м. Херсон). Мета проекту: Створення безпечного інклюзивного простору для дітей шляхом благоустрою дитячого ігрового майданчика для дітей, в тому числі і дітей з інвалідністю, інформування дітей та батьків про етикет спілкування з людьми з інвалідністю.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Щасливе дитинство в дружній громаді» (с. Чулаківка). Мета проекту: Створення безпечного простору для дозвілля малюків та їх батьків шляхом налагодження комунікативних зв’язків між жителями громади різної вікової категорії, налагодження взаємозв’язків між громадою, владою, підприємцями.
https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Сонячна скарбничка» (м. Херсон). Мета проекту: Забезпечення емоційної безпеки родини новонародженого з синдромом Дауна та надання психологічної, інформаційної, юридичної підтримки батькам шляхом створення та розповсюдження комплекту брошур.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Гальмуй! Безпечна дорога до школи» (смт. Брилівка). Мета проекту: Встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху дорожньо-транспортної техніки (лежачих поліцейських) для безпеки пішоходів, втому числі батьків та дітей які йдуть до школи та дитячого садку.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Казкове містечко в с. Мирне» (с. Мирне). Мета проекту: Створення безпечного відпочинку дітей молодшого віку на території дитячого майданчика від проїжджої частини та випасу і прогону худоби через майданчик шляхом огородження його парканом.

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Увага! Дошкільнята на дорозі!» (с. Бехтери). Мета проекту: Створення умов для розвитку навичок безпечного пересування дорогами у дітей ясла-садка «Мрія» у зв’язку з суттєвим погіршенням їх небезпечності.
https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Рости здоровою, дитино!» (с. Великі Копані). Мета проекту: Забезпечити умови для спільного виховання та оздоровлення дітей з різними психофізичними особливостями розвитку, через використання килимків для оздоровчої роботи та тренажерів «Бар’єр» та «Колода».

https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f40/1/16/25b6.png▶ «Європейський центр дозвілля для громади» (с. Новомиколаївка). Мета проекту: організація центру дозвілля громади у селі.

Корисні посилання